18.10.2017

«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 28 » Туристична осінь
Туристична осінь

Якщо тебе кличе поле, ліс чи гори, ти розумієш, що в душі ти турист. Намети, системи, мотузки, карабіни – це все, що потрібно під час походу. Але ніхто навіть не здогадується, скільки треба тренуватися, щоб мати гарний результат. Уже багато років поспіль у Дібрівській школі працює туристичний гурток «Юні туристи-краєзнавці», під керівництво Ірини Леонідівни Скляр. Свої перші навики юні туристи отримують на його заняттях. Гуртківці були неодноразовими лауреатами обласних краєзнавчих конкурсів. Наші краєзнавці уже в цьому році мають свої перемоги. У відкритих районних змаганнях зі спортивного орієнтування середня група зайняла І місце серед 16 команд Миргородського району (Владислав Петренко, Артем Шпак, Анастасія Кононкова, Павло Михайленко), старша група - ІІІ місце (Іван Олексієнко, Богдан Кравченко, Аліна Овдієнко, Кирило Рула). А також порадували гуртківці своїми результатами у зональних змаганнях з техніки пішохідного туризму: старша група посіла І місце, середня група зайняла ІІ місце.

Дивлячись на радість і захоплення від перемог в очах дітей, розумієш, що справа, якою ти займаєшся, цікава й потрібна. Бо туристом не народжуються, туристом стають. А ще з нетерпінням ми чекаємо на нове спорядження, яке пообіцяв нам придбати сільський голова Ян Квілінський. Попереду нас чекають нові перемоги. Так тримати!

Переглядів: 83 | Додав: igorpohil452 | Рейтинг: 0.0/0