Понеділок

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 5 » ТРИДЕННА ФЕЄРІЯ МАНДРІВ
ТРИДЕННА ФЕЄРІЯ МАНДРІВ

Ось і відлунали шкільні останні дзвоники , промайнули  веселі і сумні водночас випускні вечори… Розмаїте щедре літо розкрило свої теплі обійми для галасливої дітвори, пропонуючи  приємний відпочинок , туристичні мандрівки  та цікаві екскурсії.

Захопливу триденну подорож  на теренах рідної  України подарували учням Дібрівської  громадсько-активної  школи ТОВ « Агрогрупа Деметра »

Розпочалася мандрівка з відвідин Кам’янець – Подільського – одного з найдавніших міст. Наступного дня подорожувальники опинилися в овіяній легендами і таємницями підземній перлині Поділля – одній  із найбільших гіпсових печер Європи – Кришталевій,  що розташована в с. Кривче  Борщівського району Тернопільської області.   А далі  на мандрівників чекала Вінниця – найкомфортніше місто  в Україні. Прогулявшись широкими  і світлими  вулицями міста, вдалося  відчути його атмосферу,  а ввечері помилуватися світломузичною програмою мультимедійного фонтану Рошен, збудованого  у руслі річки Південний Буг у Вінниці. Це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші,  дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3D.  Таке вечірнє світломузичне  водяне 3D-шоу  дуже сподобалося,  захопило і вразило, викликавши  бурхливі феєричні емоції. Недарма кажуть, що краще один раз побачити,  ніж сто разів почути!

На завершення подорожі мандрівники побували у перлині садово-паркового мистецтва – найбільшому(площа близько 406 га) і найдавнішому дендрологічному парку України «Олександрія», розташованому у місті Білій Церкві  Київської області на березі річки Рось.

Триденна феєрія мандрів промайнула несподівано швидко, але запам’ятається вона надовго. Додому юні туристи поверталися  з новими знаннями та емоціями, задоволеними і вдячними організаторам та спонсорам за приємний активний відпочинок та незабутні враження.

Тетяна Щукіна

Переглядів: 8 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0