П`ятниця

«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів

З 12 по 16 лютого в нашій школі було проведено тиждень початкових класів.

Початківці розпочали( як співається у дитячій пісеньці)  з…ПОСМІШКИ! У понеділок діти швиденько зібралися на флеш-моб «Подаруй посмішку».

У вівторок наша шкільна сімя збільшилася. Вперше поріг школи переступили майбутні першокласники. Завітали вони звісно ж зі своїми мамами та татами, адже тут їм все поки що незнайоме. Та за допомоги Наталії Василівни Павленко дітвора швидко звикне до школи і стане гідно продовжувати наші традиції.

Який же день Валентина без привітань і листівок? От у середу два янголятка (учениці 3 класу Гори Анна та Момот Марина) вітали всіх зі святом любові. Світлана Анатоліївна  Кадачикова запросила бажаючих виготовити власними руками вітальну листівку на проведеному нею майстер-класі. Задоволені і горді своєю роботою попростували початківці дарувати радість своїм близьким.

У четвер до школи прийшли не лише учні та вчителі, а також завітали ще й Зима з Весною у виконанні учениці 3 класу Заїки Аліни та учениці 1 класу Додусенко Софії. Веселі ж проводи Зимі влаштували школярі під керівництвом Мазіної Ксенії Вікторівни, Нікіфорової Олени Олексіївни та музичним супроводом Криворучка Івана Івановича. Звісно ж Весна перемогла Зиму та принесла всім по жайворонку. (Велике спасибі за випічку пташок Березовець Наталії Василівні, Момот Ользі Миколаївні, Хижі Оксані Дмитрівні.)

П’ятниця також принесла малечі багато радості. Всі перерви діти бавились повітряними кульками та хизувались різнокольоровими стрічками на зап’ястках(символами команд). А потім були веселі естафети під керівництвом Нікіфороової О.О.на яких перемогла, звісно ж,дружба.

Переглядів: 91 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0