Понеділок
17.12.2018

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 6 » Тиждень історії та права.
Тиждень історії та права.

Вдивляючись в історію, як у дзеркало, я намагаюся змінити на краще власне життя і влаштувати його за прикладом тих, про чиї доблесті розповідаю" ,  – цей безсмертний вислів  Плутарха відомий, напевно, кожному українцеві. Дійсно, важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах.

Із 26 по 30листопада у Дібрівській школі проходив тиждень історії та правознавства. Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини. Розпочався тиждень  лінійкою, де було оголошено план роботи та роздано завдання учням 5 – 7 класів для турніру знавців історії у формі розгадування кросвордів. До 85 роковин Голодомору оформлено пізнавальну виставку та переглянуто документальний фільм «Голодні жнива».

Дуже важливо знати закони та дотримуватися їх. Тому 27 листопада В.А.Гришко, вчитель історії та правознавства провела відкритий урок у 9 класі на тему «Поняття Основного закону держави. Структура Конституції України».

А також для перегляду учнів школи були виставлені творчі роботи «Мій родовід».

28 листопада цікаво пройшло практичне заняття по виготовленню інформаційної газети «Протидія булінгу».

Закони держави повинні захищати людину, її права. Таких прав дуже багато: на життя, житло, харчування, медичну допомогу, знання, відпочинок. Про це діти дізналися на відкритій класній годині «У світі прав дитини», яку підготували шестикласники для учнів 4 – 7 класів 29 листопада.

Цікаво і весело пройшла розважально-інтелектуальна гра «Я люблю Україну», де змагалися дві команди Жовті та Сині на чолі з капітанамиЗахарченко Мариною та Хлєбніковою Дариною. Учасників чекали солодкі призи.

Отже, проведення предметного тижня – це не стільки розвага для учнів, скільки одна з форм організації самостійного навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями, батьками, колегами.

Переглядів: 21 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0