18.01.2018

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 4 » Тиждень історії
Тиждень історії

Тиждень історії минув у Дібрівській школі під гаслом:  „Вдивляючись в історію, як у дзеркало, я намагаюся змінити на краще власне життя і влаштувати його за прикладом тих, про чиї доблесті розповідаю"( слова Плутарха). Кожен викладач мріє про те, щоб учні мали інтерес до його предмету, адже в цьому  - запорука успішного навчання: якщо учневі цікаво на уроці, то він завжди уважний і активний, не обмежується лише інформацією з підручника, а буде користуватися додатковою та довідковою літературою, в нього завжди будуть виникати запитання.   Плануючи заходи предметного тижня, насамперед прагну домогтися того, щоби вони не залишили учнів байдужими, а, навпаки, зацікавили їх, викликали певні емоції, залишили слід у пам’яті, заставили замислитися. Історія, по суті,  - це процес осмислення подій минулого і сьогодення, тому заходами  предметного  тижня   передбачається  навчати  учнів орієнтуватися  у   величезному   потоці   інформації,   формувати   об’єктивний    погляд    на складні і суперечливі питання історії. Що стосується конкретних форм роботи, то вони  дуже різноманітні.

Оформлено  книжкову виставку «Один із найкращих засобів стати людиною мудрою – це читати стародавні історії і вчитися на минулих подіях і прикладах наших попередників, як поводитися і чого берегтися».

Оформлення малюнків « Я маю право» для 1-4 класів

Працювало  модельне  агентство « Українська хустка – це стильно  ».

Творча гра для учнів 5 класу « Права людини».

Захід для учнів 9 – 11 класів «Бабин Яр –  наша пам’ять»

Наукова учнівська конференція «100 років Української революції».

Переглядів: 25 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0