18.10.2017

«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 26 » Тиждень англійської мови.
Тиждень англійської мови.

Британія…Дощі, тумани, лорди,

Монархи,чаювання, моряки.

Традиції несуть британці гордо,

Що до них прийшли у давнії віки.

Знання англійської мови для сучасної молоді - не тільки показник освіченості, а й життєва необхідність.

Кожна свідома особа розуміє: хочеш бути успішним - вивчай іноземні мови. Не випадково 2016 рік проголошений роком англійської мови. Але англійська – це не лише знання лексики і граматики.

Тиждень англійської, проведений напередодні весняних канікул, для учнів та вчителів Дібрівської школи запам’ятався низкою цікавих заходів, котрі сприяли розширенню знань про звичаї і традиції британців, розвитку мовленнєвих здібностей, вмінню сприймати англомовну інформацію .

У проведенні тижня були задіяні всі учні школи. Початківці залюбки слухали казки англійською мовою  та малювали до них ілюстрації, дивилися мультфільм Walt Disney  «Magic English».

З особливим захопленням діти взяли участь у конкурсній програмі «Happy English».

Другокласники демонстрували своє вміння монологічного та діалогічного  мовлення на уроці «Spring Coming».

Для учнів середніх і старших класів 9-класники підготували інформаційно–пізнавальний куточок «English Speaking Countries», «Sights of England».

У рамках тижня всі кабінети школи були підписані англійською, а на класних кімнатах учні могли прочитати британські прислів’я та приказки,щоб поглибити свої знання про країну, мову якої вивчають.

А ближче  з традиціями британців діти мали змогу познайомитися на виховному заході «Tea and England». Учні дізналися не лише про історію чаювання в Англії, але й про правила  етикету королівського двору.

Наприкінці заходу кожен охочий міг пригоститися чаєм по- англійськи з домашньою випічкою.

Як підсумок проведеного тижня вчителі англійської мови провели флешмоб «Англія – одна з європейських країн». При цьому учні школи скористалися інтерактивною дошкою, подарованою школі відділом освіти  та районною адміністрацією.

Переглядів: 139 | Додав: igorpohil452 | Рейтинг: 0.0/0