«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Сучасний подарунок.
Сучасний подарунок.

Чи часто ми задумуємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця.  У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.
   Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є надійні друзі і безкорисливі помічники. Для нас це районна державна адміністрація, яку очолює Юрій Коваленко, та відділ освіти Миргородської РДА (начальник Олег Рудченко). Саме їхньою увагою наділена наша Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів . Протягом останніх кількох місяців ми отримали відчутну допомогу в поповненні матеріальної бази комп’ютерного кабінету, в облаштуванні навчального закладу, створенні комфорту та затишку.
  Говорять, що дарувати подарунки значно приємніше, ніж їх отримувати. Ми ж переконалися в протилежному. Як же було приємно, коли напередодні 8 Березня в нашу школу завітали районні керівники з цінним подарунком – мультимедійною дошкою. Давно вже всі чекали такого дива – і воно здійснилося!
    Адміністрація  Дібрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учителі, учні, батьки висловлюють величезну вдячність Вам, Юрію Миколайовичу та Олеже Миколайовичу, за  чудовий подарунок. Працювати на такій дошці – велике задоволення!

Лариса Гуржій
директор Дібрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів