Субота
21.04.2018

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 29 » Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!
Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!

Хай живе непоборний наш дух!

Геть від нього загарбницькі руки.

Хай росте і міцніє ланцюг

Вседержавної Злуки!

Г.Ульченко

«У єдності наша сила». Під таким епіграфом 22 січня був проведений загальношкільний виховний захід «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Учні пригадали роль Євгена Петрушевича, Михайла Грушевського, Симона Петлюри в складному процесі творення української державності, назвали головні дати з історії її створення, відповіли на запитання міні-вікторини. Учениці Ярослава Маленко, Марина Захарченко, Дарія Хлєбнікова, Аліна Овдієнко, Аліна Садварій, Аліна Заїка, Марина Момот і Марина Герасименко порадували присутніх натхненним виконанням патріотичних пісень.

Упродовж тижня у школі були проведені різноманітні заходи: флеш-моби, музичні перерви, перегляди пізнавальних документальних фільмів, тематичні класні години тощо.

Як творці майбутньої незалежної, економічно сильної, технологічно розвиненої України старшокласники зазначили, що недостатньо лише говорити про соборність держави. Для того, щоб підтримувати її єдність, потрібно діяти: підтримувати один одного, карати тих, хто розпалює ворожнечу в країні, проявляє неповагу до Державного Прапора, Державного Герба та Державного Гімну України.

Слава Україні! Вічна пам'ять Героям!

Переглядів: 36 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0