18.01.2018

«  Січень 2018  »

Головна » 2018 » Січень » 10 » Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина.
Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина.

Ніхто не буде заперечувати важливість знання англійської мови в сучасному світі. На підвищення рівня комунікації учнів був спрямований тиждень англійської мови в школі. Для зацікавлення дітей у вивченні мови вчителі підготували різноманітні заходи і нестандартні уроки.

Понеділок вчителі розпочали інформаційною лінійкою. Учні 6 класу, підсумовуючи тему « Fast Food», не тільки дізналися інформацію про створення мережі швидкого харчування, а мали змогу самостійно приготувати собі таку популярну серед підлітків страву, як хот- дог.

Наближаючись до свят, вівторок, день Миколая, був присвячений виготовленню новорічних прикрас. Дякуючи вчителю Світлані Анатоліївні Кадачиковій, кожен бажаючий зміг виготовити паперову сніжинку, наспівуючи при цьому популярні англійські новорічні пісеньки.

Середа – це спортивний день. Після інформаційного уроку про фірми одягу старшокласники вийшли на флеш- моб.

Малюки теж не залишились осторонь. Вони підготувалися до виставки улюбленої англійської літери і взяли участь у мовному квесті, демонструючи свої знання з різних тем.

Підсумки тижня були підбиті у п’ятницю. Бажаємо успіхів у вивченні іноземних мов!!!

Переглядів: 5 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0