Понеділок

«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Шкільний табір "Ромашка"
Шкільний табір "Ромашка"

Літо радує нас теплим сонечком, запашними суницями, запахом різнотрав’я і веселим щебетом дітвори. Діти несуть радість і їхнє здоров’я найголовніша цінність. Тому у пришкільному таборі «Ромашка» при Дібрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів оздоровилося 50 учнів. Цікаво організоване дозвілля дітей, яке спонукало їх до активного відпочинку. Запам’яталися походи на природу, де діти збирали трави на чай, екскурсії в м. Миргород, де декілька разів побували на виставах ЦЕВу. Учні відвідали краєзнавчий музей с. Дібрівки, де Копилова Т. П. зацікавила розповіддю про видатних людей нашого села. Діти побували на місцевій кумисній фермі, побачили ваговозів та процес доїння кобил. Великою любов’ю та захопленням своєю справою поділився пасічник Деркач В.І. розповівши багато цікавого з життя бджіл. Голосливою юрбою «ромашківці» оточують своїх вихователів, діляться враженнями від рибалки чи екскурсії рідним краєм. Вихователі Нікіфорова О.О., Павленко Н.В., Покровська Л.М., Півень О.В. оточили своїх дітей увагою, турботою. Смачними обідами пригощали кухарі Орел С.Г., Гаркавченко І.В.. Про чистоту дбала допоміжна працівниця Хлєбнікова С.М.. Коли бачиш, що діти спішать із дому до школи, розумієш, що їм тут комфортно, затишно. Літнє оздоровлення зміцнило наших школярів.

Переглядів: 11 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0