18.10.2017

«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 16 » Різдвяні подарунки
Різдвяні подарунки

Шостого січня, у переддень Різдва, до Дібрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів завітали неочікувані гості: начальник відділу освіти Олег Рудченко та заступник голови Миргородської  РДА Олександр Гуржій.  До школи прийшли учні. Хоча вони були на канікулах, але дитяча цікавість роздирала їхні душі: «Що цього разу привезли?» Бо вже були неодноразові візити з подарунками: то комп’ютери, то інтерактивна дошка, то морозильна камера, м’ясорубка, то шкільні меблі, то ігровий майданчик…
   Аж ось  дитячі очі засяяли, коли з машини почали виносити м’ячі
( баскетбольні, футбольні, волейбольні), тенісні ракетки, гімнастичні мати. Відразу ж кинулися допомагати, бо це все ж для них, для дітей. Турбуються начальник відділу освіти Олег Рудченко, голова РДА Юрій Коваленко, голова районної ради Леонід Яринич, заступник голови РДА Олександр Гуржій про здоров’я дітей, тому й дбають, щоб і харчувалися добре, і спортом займалися.
   Отримали діти задоволення і від подарованого гостями новенького сучасного телевізора. Також необхідна річ у школі.
   Тож, шановні наші партнери, прийміть найщиріші слова вдячності за те, що Ви проявляєте одну з найважливіших життєвих цінностей – турботу. Турботу про наших – Ваших дітей. За те, що Ви чуєте і  бачите на своєму шляху сільську школу і допомагаєте їй.

Директор Дібрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів
                                             Лариса Гуржій