Понеділок
23.07.2018

«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 21 » «Прощання з Буквариком»
«Прощання з Буквариком»

День вітання і прощання –
Свято перших букварів,
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів.

Непомітно, мов на крилах, пролітає навчальний рік. Особливо запам’ятається він першокласникам. Надворі квітень, оповитий веселковими барвами весни. Цей місяць подарував свято першокласникам нашої школи. 26 квітня учні 1класу були особливо схвильовані та зосереджені, тому, що мало відбутися чудове і довгоочікуване шкільне свято «Прощання з Буквариком». Свято радісне і водночас з присмаком суму. Актова зала школи була святково прикрашена, і нам (вчителям і батькам) було трішки сумно, адже діти прощалися із своєю першою навчальною книжкою. Здається, тільки вчора прийшли маленькі діти до школи на перший дзвоник, а вже закінчують 1-й клас. Наші діти подорослішали. Вони стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А найголовніше, – в них є бажання до навчання. Діти для Букварика та гостей розповідали вірші, танцювали, співали, показували свої акторські здібності. Всі першачки старанно готувалися до цієї події, а допомагали їм у підготовці і проведенні свята учні 3-го та 4-го класів, які предстали перед першокласниками у ролі “живих” підручників. На свято завітали батьки, дідусі, бабусі, які були трошки спантеличені: виявляється, діти вміють дуже гарно співати й танцювати.

Наприкінці свята, учнів чекав сюрприз – солодкий стіл. Прикрасою столу був смачний, яскравий святковий торт, від якого всі були у захваті.

Переглядів: 23 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0