Понеділок

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 7 » Незабутня екскурсія у місто Харків
Незабутня екскурсія у місто Харків

Туристи Дібрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Миргородської районної ради Полтавської області 21жовтня здійснили екскурсію до Харківського екопарку, де є зоопарк, який налічує близько 2000 тварин.

В зоні Контактного зоопарку відвідувачі мають можливість погодувати та погладити так звану тактільну групу тварин: птиці: кури, гусаки, качки, павичі; копитні: альпаки, камерунські кози, декоративні вівці, осли, поні, в'єтнамські свині; кролики.

На території ландшафтного екопарку розташовані затишні альтанки, в яких можна попити чаю з самовару. В зимовий період в парку забезпечено харчування польовою кашею, у літній — солодка вата та попкорн для дітей.

Влітку для дітей відкрите мотузкове містечко, дитячі атракціони. На території Feldman Ecoparkу є прокат велосипедів, площадка для занять йогою.

Показовий виступ кінної школи екопарку Олександра Фельдмана

На території Feldman Ecoparkу розташовані конюшня та манеж, де гості мають змогу зайнятися верховою їздою та подивитись театралізовані виступи з участю коней та поні.

«Фельдман-Екопарк» працює цілорічно, всі послуги безкоштовні.

Після побаченого туристи гуртка «Джура» відвідали Центральний парк культури й відпочинку ім. М. Горького – улюблене місце дозвілля не лише харківчан, але й гостей міста. Адже як взагалі можна оминути територію, де все створене для того, щоб відпочивали душа й тіло?! Маса атракціонів, кінотеатр, канатна дорога,- усе дуже сподобалося. Та хотілось побачити і інші цікавинки.

Щоб були на це сили, спочатку вирішили поїсти у «Пузатій хаті».

Потім  гуляди вечірнім Харковом. Площу Конституції оглянули, місце зустрічі коло велетенського термометра і вулицею Сумською піднялись до парку Шевченка. День добігав кінця, встигли побачити один з найбільших у світі майданів – майдан Свободи (зараз Незалежності) , він вийшов незвичної форми у вигляді хімічної реторти. Прагнення надати майдану чіткішої конфігурації призвели до його просторового розчленування на прямокутну частину, яка слугує головним міським форумом, та круглу, в центрі якої до війни була величезна клумба, а потім на її місці було споруджено Круглий сквер

Держпром. Унікальний пам'ятник радянського конструктивізму, побудовано у 1926–1928 роках.

Харківських національний університет імені Каразіна. Побудовано в 1930–1933 роках у стилі конструктивізму з монолітного залізобетону з дерев'яними перекриттями за проектом Серафімова та Зандберг-Серафімовой.

Академія імені Говорова. Готель «Харків» (колишній готель «Інтернаціонал»)

Будівля обладміністрації, типовий зразок післявоєнного сталінського «неоренесансу», колишній Харківський Обком КПУ.

А сонечко уже зовсім заховалось, тож ми спустилися у метро станції «Університет» і приїхали на станцію «Південний вокзал», де у магазині «АТБ» взяли у дорогу саколики і коло дорожнього ресторану «McDonald’s » сіли в комфортабельний транспорт для повернення у Дібрівку.

Подорожуйте і ви! Це дуже приємно!!!

Керівник гуртка «Джура» Л.В.Кряквіна

Переглядів: 13 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0