Субота
21.04.2018

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 4 » Міжнародний день людей із обмеженими можливостями
Міжнародний день людей із обмеженими можливостями

Усі здорові, ну а я – такий.

Інакше жити між людей не можу.

Але мій дух незламний і палкий –

У ньому сила невичерпна, Боже.

Ю.Тітов

Усім відомо, 3 грудня – Міжнародний день людей із обмеженими можливостями. Тому цей день хотілося провести у незвичній формі, щоб кожен зміг відчути власні обмежені можливості. Співпрацюючи з Центром соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Миргорода  та ГО «Бачити Серцем», у Дібрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений нестандартний урок доброти «Дивіться на нас як на рівних!». На ньому учні 5 – 7 класів не тільки переглянули відео ролики, мультфільм «Про Діму», а й спробували почути, побачити, спілкуватися мовою жестів, виконати елементарні дії, маючи обмежені фізичні можливості. Відчувши складність цього, вони зрозуміли, що це зовсім не просто. Головна мета уроку: виховання милосердя до людей з обмеженими можливостями, а не жалості до них – була досягнута через різноманітні інтерактивні прийоми. На сам кінець школярі повторили основні правила комунікації з людьми з обмеженими фізичними можливостями:

• Запитуйте перш, ніж допомогти;
  • Будьте обережні щодо фізичного контакту;
  • Не робіть припущень;
  • Думайте перш, ніж говорити;
  • Відповідайте на прохання люб’язно.

Дякуємо Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Миргорода та ГО «Бачити серцем» за надані матеріали до проведення уроку.

Переглядів: 38 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0