18.10.2017

«  Грудень 2016  »

Головна » 2016 » Грудень » 1 » Ми – діємо !
Ми – діємо !

Розвиток та заохочення волонтерської діяльності, втілення в життя волонтерських ініціатив загону волонтерів «Коло добра», поширення волонтерського руху в мікрорайоні школи, розвиток громади с. Дібрівка – ось  мета нашої роботи , це наше добре діло !

Ми можемо впевнено сказати, що наша Україна – найкраща країна у світі. Вона особлива, не схожа на сотні інших країн світу. Це не просто шмат землі на планеті, де живеш, навчаєшся, працюєш, створюєш сім`ю, - це почуття, які виникають до цієї території, це бажання працювати на її благо, поважати її.

Новий час приніс нам ясне розуміння того, що пішли в минуле часи, коли рішення всіх суспільних проблем громадяни очікували лише від держави. Осмислюючи свою громадянську позицію, задумуючись над тим, яку ми   корись можемо принести своїй країні й своїм співвітчизникам, ми діємо, віддаючи свої сили, знання, талант безкорисливому служінню людям.

Волонтери нашої школи провели черговий  благодійний ярмарок. Школа гуділа роєм, кожен клас хотів заробити  якомога більше грошей, бо знали, що кошти будуть використані для благодійної діяльності. Продавали випічку, вироби, виготовлені власними руками, книги. Між класами виникла здорова конкуренція, хто більше? Були активними всі учні школи: одні – продавали, інші – купували. Всього вторгували 805 гривень.

Шкільний парламент вирішив  частину  зароблених грошей витратити на потреби школи, а іншу - на ліки для воїнів АТО. Дякуємо небайдужим батькам, учителям, що допомогли організувати ярмарку.

Віра Павленко

Переглядів: 85 | Додав: igorpohil452 | Рейтинг: 0.0/0