18.01.2018

«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 6 » Коло добра
Коло добра

29 листопада (перед Днем Волонтера, що відзначаємо 5 грудня)учні  Дібрівської  ЗОШ I-III ступенів зустрілися з почесними волонтерами України: Кудіним Геннадієм Володимировичем (учасником війни в Афганістані, волонтером Миргородщини, який отримав нагороду за гуманітарну  участь в антитерористичній операції, значок «Волонтер України»),Рябчуном Олександром (учасником бойових дій на сході- батальйону «Айдар», учасником війни в Афганістані, волонтером Миргородщини), Старіковським Сергієм  (волонтером Миргородщини)

З 2014 року учні нашої школи підтримують постійний звязок з ними. Цього разу вони привезли фільм «Волонтери» і ми на власні очі побачили, куди і яким чином потрапляють зібрані нами речі.

Ми пишаємося тим, що робимо маленькі корисні справи для України. Наприклад, цього року на підтримку бойового духу воїнів АТО учні школи написали листи,  підготували малюнки і зібрали миючі засоби, а волонтерам подарували   концерт.

У рамках роботи проекту «Коло добра»  учні школи зібрали і переказали кошти у сумі одна тисяча сто сорок одна грн. тяжкохворим  дітям, які потребують медичної допомоги (Благодійна акція «Сильні духом»)

У цьому навчальному році робота проекту «Коло добра» розпочалась 1 вересня: учні разом з почесними волонтерами посадили два дубки на території школи. У жовтні учні передали через почесних волонтерів Миргородщини вітання воїнам АТО з Днем козацтва ( продукти харчування)

Спасибі небайдужим сімям, які є активними учасниками нашого КОЛА ДОБРА.

Самоврядування школи

Переглядів: 22 | Додав: igor_pohyl | Рейтинг: 0.0/0