Субота
25.05.2019

«  Травень 2019  »

Виховні завдання роботи ГПД на І семестр

Виховні завдання на I семестр для ГПД:

• виховувати всебічно та гармонійно розвинену особистість;

• прищеплювати учням любов до навчання, створювати умови для засвоєння навчальних програм i розвитку творчих здiбностей;

• пiдтримувати позитивний мiкроклiмат в колективi та групах, на заняттях i в позаурочному спiлкуваннi;

• виховувати турботливе ставлення одне до одного, до батькiв, учителiв, молодших за вiком i людей похилого вiку; формувати найкращi моральнi якостi;

• надавати квалiфiковану допомогу батькам у питаннях виховання в дiтях кращих людських якостей i подолання негативних звичок i рис характеру;

• прищеплювати учням загальноприйнятi етичнi норми в поведiнцi та спiлкуваннi.

Сприяти вихованню інтересу до навчання, щоб кожен учень відчував радість від своїх навчальних та особистих досягнень, інтерес до нових знань, а для цього навчально-виховний процес в групі продовженого дня будувати на засадах особистісно зорієнтованого підходу до вихованців.

Проблема:

Всебічний і гармонійний розвиток учнів шляхом особистісно орієнтованого підходу до кожної дитини. Застосування дидактичних ігор і розвивальних вправ, що стимулюють розумову і творчу активність, сприяють розвитку пам’яті, уваги, логічного мислення та зв’язного мовлення.

Завдання навчально-виховної роботи в групі продовженого дня

1. Забезпечувати комплексний підхід до здійснення патріотичного,  трудового, фізичного, естетичного виховання.

2. Виховувати дисциплінованість, культуру поведінки в школі і в громадських місцях.

3. Виховувати бажання працювати, формувати практичні трудові навички із самообслуговування.

4. Здійснювати особистісно орієнтований підхід до кожного вихованця в процесі всебічного розвитку їх здібностей.

5. Сприяти формуванню дитячого колективу, комфортних умов перебування дітей у школі в другій половині дня.

6. Вчити раціонально використовувати свій час (під час виконання домашніх завдань)

Робота з батьками

1. Щодня проводити індивідуальні бесіди з окремими батьками з питань виховання, навчання і поведінки учнів.

2. Брати участь в батьківських зборах .

3. Знайомити учнів з професіями їхніх батьків (в процесі проведення екскурсій , бесід, зустрічей з батьками).

4. Підготувати бібліотечку для батьків з питань виховання дітей молодшого шкільного віку.

Заходи з охорони життя та здоров’я вихованців

1. Обов’язкове дотримання режиму роботи групи продовженого дня.

2. Систематично проводити рухливі ігри на прогулянках.

3. Вивчати правила дорожнього руху. Проводити бесіди з учнями на цю тему.

4. Проводити заходи по вивченню правил протипожежної безпеки.

5. Розробити систему активних фізкультхвилинок під часВиховні завдання на I семестр для ГПД:

• виховувати всебічно та гармонійно розвинену особистість;

• прищеплювати учням загальноприйнятi етичнi норми в поведiнцi та спiлкуваннi.

Проблема:

Завдання навчально-виховної роботи в групі продовженого дня

Робота з батьками

2. Брати участь в батьківських зборах .

Заходи з охорони життя та здоров’я вихованців

1. Обов’язкове дотримання режиму роботи групи продовженого дня.

2. Систематично проводити рухливі ігри на прогулянках.

3. Вивчати правила дорожнього руху. Проводити бесіди з учнями на цю тему.

4. Проводити заходи по вивченню правил протипожежної безпеки.

5. Розробити систему активних фізкультхвилинок під час самопідготовки.

6. Налагодити співпрацю з медичним персоналом школи самопідготовки.

6. Налагодити співпрацю з медичним персоналом школи