Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
04.06.2020
20:45
Вітаю Вас Гость | RSS
Дібрівська ЗОШ I-III ступенів

Меню сайту

Наше опитування
На виховання особистості найбільше впливає
Всього відповідей: 802

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

 План розвитку школи на 2011-2016 роки 
Процес роботи педагогічного колективу школи над Планом розвитку школи
     
    План розвитку школи був розроблений при активній участі всіх педагогів, адміністрації, шкільного самоврядування , батьківської громадськості і соціальних партнерів школи.

Процес роботи над створенням Плану розвитку школи складався з декількох етапів (алгоритм технології розробки програми) :

  •    Визначення основних життєвих і професійних цінностей членів педагогічного колективу,  учнів і батьків, узгодження цінностей, формулювання конвенціальных цінностей.
  •    Мотивація членів педагогічного колективу на участь в створенні проекту Плану розвитку. Виявлення наявних актуальних проблем і визначення цілей розвитку школи на майбутній період, формулювання місії школи, завдань, визначення змісту моделей особи випускника, особи педагога, освітнього процесу, визначення стратегії і напрямів розвитку школи
  •     Створення тимчасового творчого колективу. Підбір необхідних аналітичних і змістовних матеріалів. Соціально-педагогічна діагностика проблем школи, обговорення можливостей їх дозволу в ході ділової гри за участю усього педагогічного колективу.
  •     Написання проекту План розвитку школи на 2011-2016 рр.
  •     Обговорення проекту План розвитку в різних структурних підрозділах школи, на батьківських зборах, в органах дитячого  самоврядування і дитячих громадських організаціях, на нарадах з соціальними партнерами школи, представлення програми на сайті школи в Інтернеті для широкого обговорення.
  •     Доопрацювання тексту Плану з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.
  •     Затвердження Плану розвитку школи на Педагогічній раді.
  •     Публікація тексту Плану розвитку на сайті школи для учнів і їх батьків, соціальних партнерів, друкарський варіант для кожного члена педагогічного колективу.План розвитку школи (ПРШ) (повна версія)

/plan_rozvitku_shkoli.doc


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зворотній зв'язок
37622 пров.Шкільний,2 с.Дібрівка Миргородський р-н Полтавська обл. Dibrivka_znz@ukr.net teacher_znz@meta.ua

Погода
Дібрівка (с.)

МОНМС України
mon.gov.ua

ПЕДПРЕСА
pedpresa.com

Copyright MyCorp © 2020