17.07.2019

«  Липень 2019  »

План розвитку школи на 2011-2016 роки
Процес роботи педагогічного колективу школи над Планом розвитку школи

План розвитку школи був розроблений при активній участі всіх педагогів, адміністрації, шкільного самоврядування , батьківської громадськості і соціальних партнерів школи.

Процес роботи над створенням Плану розвитку школи складався з декількох етапів (алгоритм технології розробки програми) :

•    Визначення основних життєвих і професійних цінностей членів педагогічного колективу,  учнів і батьків, узгодження цінностей, формулювання конвенціальных цінностей.
  •    Мотивація членів педагогічного колективу на участь в створенні проекту Плану розвитку. Виявлення наявних актуальних проблем і визначення цілей розвитку школи на майбутній період, формулювання місії школи, завдань, визначення змісту моделей особи випускника, особи педагога, освітнього процесу, визначення стратегії і напрямів розвитку школи
  •     Створення тимчасового творчого колективу. Підбір необхідних аналітичних і змістовних матеріалів. Соціально-педагогічна діагностика проблем школи, обговорення можливостей їх дозволу в ході ділової гри за участю усього педагогічного колективу.
  •     Написання проекту План розвитку школи на 2011-2016 рр.
  •     Обговорення проекту План розвитку в різних структурних підрозділах школи, на батьківських зборах, в органах дитячого  самоврядування і дитячих громадських організаціях, на нарадах з соціальними партнерами школи, представлення програми на сайті школи в Інтернеті для широкого обговорення.
  •     Доопрацювання тексту Плану з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.
  •     Затвердження Плану розвитку школи на Педагогічній раді.
  •     Публікація тексту Плану розвитку на сайті школи для учнів і їх батьків, соціальних партнерів, друкарський варіант для кожного члена педагогічного колективу.

План розвитку школи (ПРШ) (повна версія)

/plan_rozvitku_shkoli.doc