Неділя

План дій-розвитку Дібрівської ГАШ

ПЛАН ДІЙ-РОЗВИТКУ ГАШ

на 2011-2016 рр.

(відповідно до міжнародних стандартів розвитку якості ГАШ)

Назва школи

Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області

Адреса

37622,  пров. Шкільний, 2, с. Дібрівка  Миргородський р-н Полтавська обл. Україна

телефон    +38(05355)34337

ел.пошта :  teacher_znz@meta.ua        Dibrivka_znz@ukr.net         teacher_znz@ukr.net

веб-сайт:    http://www.dibrivka-znz.at.ua

Інформація про школу

Школа збудована у 1978 р. (урочисте відкриття 01.09.1978р.). Очолює педагогічний колектив Рудченко Олег Миколайович.

Дібрівська ЗОШ І-ІІІ ст. є учасником обласного пілотного проекту в рамках Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього». В основі створення «Школи майбутнього» лежить процес впровадження інноваційних ідей та технологій у навчально-виховний процес. На базі Дібрівської ЗОШ створено власну навчально-виховну модель   Школа розвитку комунікативного учня «Нове покоління».

Школа є учасником міжнародного проекту УФСІ (Український Фонд Соціальних Інвестицій) та Світового Банку. Мета проекту - сприяння вирішенню пріоритетних соціальних проблем громад і вразливих груп населення, підтримка місцевих ініціатив з метою пом'якшення бідності і запобігання соціальної ізоляції.

Реалізовано  спільний проект УФСІ та Японського уряду (проведено 6 тренінгів).

Мета проекту:

•   розвиток потенціалу найбідніших громад України
  •   активізація участі громади у процесі прийняття рішень
  •   визначення та мобілізація необхідних ресурсів

Навчальний заклад входить в мережу громадсько-активних шкіл Полтавської області, співпрацює  з Всеукраїнським Фондом «Крок за кроком» в проекті «Школа як осередок розвитку громади».

Значну роль у роботі навчально-виховного закладу відіграє громадське об’єднання «Дібрівка». Створене за ініціативи директора школи,  об’єднання стало одним із перших у районі. Сьогодні ГО «Дібрівка» - це надійний партнер загальноосвітнього закладу.

Школа є постійним учасником регіональних, всеукраїнських проектів, конференцій, семінарів, тренінгів. Інформація про діяльність школи широко висвітлюється в ЗМІ (газети «Прапор Перемоги», «Зоря Полтавщини», вісник УФСІ, Інтернет, Полтавська ОДТРК, часопис ПОІППО, збірник статей «Школа майбутнього» тощо).

Тип громади:

Сільська

Мультинаціональний район

Малозабезпечений район з високим рівнем безробіття

х

Пріоритети