Неділя
17.11.2019

«  Листопад 2019  »

Пам’ятка для батьків першокласників

Робота учня щодо виконання домашнього завдання

·        Учень упорядковує своє "робоче" місце, свій стіл для навчальних занять чи місце, відведене йому за спільним столом.

·        За записами у щоденнику чи в зошиті встановлює, що саме йому задали.

·        Згадує, у якій послідовності радив учитель виконувати те або інше завдання.

·        Готує потрібні підручники та приладдя: ручку, олівець тощо.

·        Знаходить завдання в підручнику, текст статей або письмових вправ, текст задач тощо.

·        Згадує навчальний матеріал, який пояснював учитель на уроці.

·        Згадує вказівки вчителя щодо способів виконання вправ.

·        Виконує роботу.

·        Звіряє зроблене з тим, що потрібно було зробити: чи часом чогось не забув.

·        Перевіряє, чи правильно виконав завдання; якщо є помилки - виправляє.

·        Якщо це можливо, звертається до батьків або до інших старших членів сім'ї з проханням перевірити, чи розуміє він зміст прочитаної статті, чи правильно розповідає, чи навчився пояснювати розв'язання задачі.

Якою ви повинні відпускати дитину до школи

·        Учень повинен приходити до школи чистим: із чистими руками, шиєю, обличчям. Нігті на руках повинні бути коротко обрізані, волосся – охайно розчесане.

·        Учень повинен бути в чистому, охайному одязі. Взуття повинно бути начищеним, чистим.

Що повинно бути у портфелі

·        Учень повинен мати при собі чисту носову хусточку.

·        У портфелі мають бути акуратно складені речі, потрібні для занять на цей день.

·        Книжки слід обгорнути. На обгортці має бути напис: предмет, прізвище учня, клас та номер школи.

·        Щоб зошити мали охайний вигляд, потрібно класти їх у папку.

·        Олівці, ручки покладіть у пенал.

·        Стежте за тим, щоб звечора все було готове до наступного навчального дня і в портфелі не було нічого зайвого.